PNKLIMA

Tepelná čerpadla

Chcete ekologicky, ale hlavně ekonomicky vytápět Váš dům?

Chcete ekologicky, ale hlavně ekonomicky vytápět Váš dům? Zvolte tepelné čerpadlo vzduch-voda. Montáž tepelného čerpadla vzduch-voda zabere minimum času oproti ostatním typům tepelných čerpadel. Čerpadla země-vzduch, vrty nebo plošný kolektor vyžadují terénní úpravy a pořizovací cena je tedy vyšší.

Stručný princip činnosti tepelného čerpadla vzduch-voda

Tepelné čerpadlo vzduch-voda využívá energii akumulovanou ve vzduchu .Tepelné čerpadlo má uzavřený okruh chladící kapaliny. Vnější jednotkou (výparníkem s ventilátorem) umístěnou venku, je nasáván vzduch, ze kterého je odebírána tepelná energie . Získané teplo je předáno ke zpracování dovnitřní jednotky, která ho poté předává do topné soustavy, nebo na ohřev užitkové vody pro domácnost.

Výhody tepleného čerpadla vzduch-voda

  • Nízké pořizovací náklady
  • Žádné terénní úpravy
  • Každému, kdo si pořídí tepelné čerpadlo, přidělí rozvodné společnosti velmi výhodnou dvoutarifní sazbu dodávky elektrické energie nejen pro TČ, ale pro celou domácnost.
  • Rychlá instalace
  • S tepelným čerpadlem budete nezávislí na cenách energií. Jakékoliv zdražování se vás dotkne pouze minimálně. Čerpáte zdarma teplo z přírody. Nízká zátěž na životní prostředí.
  • Nové technologie a regulace poskytuje všem zákazníkům komfortní a bezobslužný provoz, který zajistí tepelnou pohodu v dané

Domluvte si konzultaci

Zarezervujte si termín ještě dnes

Montáže a prodej klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky

KONTAKT

PNKLIMA

rychlý kontakt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.